Spektakularny występ naszych kopaczy. Zacny kabaret, uśmiałem się po pachy
To co oni momentami wyprawiali w obronie to już nie jest I liga, to nie jest nawet II liga.
Kolejny doskonały występ Genkova, który dotknął piłkę 3 razy. Kapitalna interwencja Pareiki otworzyła wynik dzięki czemu liga będzie ciekawsza. Szewczyk szarpał po skrzydle jak Reksio szynkę. No i błędem było by nie wspomnieć o zmieniającej obraz meczu zmianie Sikroskiego. Dzięki Bogu mamy jeszcze tak świetnego napastnika, który przewraca się o własne nogi.
A tak na serio to było to pewne od początku sezonu. Ważny w kontkeście utrzymania może być gol Genkova w 90 minucie z Bełchatowem. No nic pozostaje patrzeć na wyniki naszych rywali Podbeskidzia i Bełchatowa choć nie oszukujmy się gramy najgorzej z cełej ligi i w tym momencie jesteśmy najpoważniejszym kandydatem do spadku.
Coś trzeba zmienić... Piłkarzy już Probierz odsunął - nie pomogło. Być może czas na zmianę trenera. Może efekt miotły pozwoli na uciułanie paru punktów o które będzie ciężko zważając na to że łatwiejsza połowa terminarza za nami.