Wyświetl pojedynczy post
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2868
Stary 01.10.2012, 19:39
butazango napisał(a):Wyświetl post
Probierz jest juz w Wisle ponad 7 miesiecy. Widzi ktos jakis progres? Ja widze regres, niestety...
Proogres jest taki, że gawiedź dostała na srebrnej tacy głowy Maaskanata i reszty i upragnionych młodych Polaków do składu. Gdzie są Ci wszyscy obrońcy Polskości?
Odpowiedz cytując