butazango napisał(a):

|
Probierz jest juz w Wisle ponad 7 miesiecy. Widzi ktos jakis progres? Ja widze regres, niestety...
|
Proogres jest taki, że gawiedź dostała na srebrnej tacy głowy Maaskanata i reszty i upragnionych młodych Polaków do składu. Gdzie są Ci wszyscy obrońcy Polskości?