Wyświetl pojedynczy post
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60
Stary 01.10.2012, 19:32
Cóż tu pisać po takim meczu. Moje subiektywne oceny w skali 1-10

Parejek tfu Pareiko - 1 - jak zwykle dał popis i otworzył wynik meczu. Bezcenne. Miejsce Sergieja jest razem z Gargułą i Sobolewskim w ME. Pierwsza bramka jego błąd. Potem jeszcze dał sobie zabrać piłkę w 70 minucie... ale z tego nie było gola. Powoli zaczynam tęsknić za Pawełkiem.
Jovanović - 3 - jak ktoś kiedyś napisał, Jovanovic to dobrze ulokowane pieniądze. Taaaak dobrze że aż tego nie widać. Czy jest lepszy od Burligi? Ten sam mierny poziom. I te bezmyslne faule w okolicach ola karnego.
Czekaj - 3 - równie słabo jak "inwestycja" Jovanović.
Głowacki - 2 - no słabo słabo
Fredriksen - 2 - słabo w obronie.
Szwczyk - 3 - coś błysnął raz na 15 minut
Wilk - 2 - ławka w najblizszym meczu
Jaliens - 4 - na tle reszty nieźle. Pozycja defensywnego pomocnika mu słuzy.
Melikson - 5 - najlepszy na boisko ale z tego nic nie wynika dla zespołu.....
Boguski - 3 biegał i tyle
Genkov - 3 - walczył, walczył i tyle tego było. Trochę za mało.

Sikorski - 3 - tyle dał co Genkov, walka walka i nic więcej
Chrapek - 5 - dobra zmiana, zmysł do gry kombinacyjnej. Ale z kim miał grać?
Iliev 3 - był taki na boisku?

Jednym słowem gramy to co zwykle. I pewnie gdyby nie otwarty wynik meczu przez Pareike może byłby remis 0-0?
Na pewno nie nasza wygrana. Z taką grą właśnie zajmujemy adekwatne miejsce w lidze....
Ostatnio edytowane przez Ogryzek : 01.10.2012 o godz. 19:35.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując