Wyświetl pojedynczy post
Jazon
Senior Member
 
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58
Stary 01.10.2012, 19:27
Ja bym wprowadził więcej Polaków. Więcej młodych Polaków. Przecież na pewno nie będą grać gorzej niż zagraniczny szrot z czasów Maskaanta, z którym zdobyliśmy tylko MP i awansowaliśmy do LE! Wait...
Odpowiedz cytując