Wyświetl pojedynczy post
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#57
Stary 01.10.2012, 19:26
Że zacytuję siebie:

thechris napisał(a):Wyświetl post
Mój typ:
Piast - Wisła 2:0
W zasadzie różnica była na 5:0 i właśnie 5:0 oddawało by to co się działo na boisku. Na Łazienkowskiej będzie ciekawie.

Bramka na 2:0 to na lekcjach WF-u ostatnią taką widziałem.

Kabaretowy występ parodystów z Krakowa. Bronili twardo 1:0 z pierwszej połowy ale nie udało się dowieźć
Ostatnio edytowane przez thechris : 01.10.2012 o godz. 19:29.
Odpowiedz cytując