Że zacytuję siebie:
thechris napisał(a):

Mój typ:
Piast - Wisła 2:0
|
W zasadzie różnica była na 5:0 i właśnie 5:0 oddawało by to co się działo na boisku. Na Łazienkowskiej będzie ciekawie.
Bramka na 2:0 to na lekcjach WF-u ostatnią taką widziałem.
Kabaretowy występ parodystów z Krakowa. Bronili twardo 1:0 z pierwszej połowy ale nie udało się dowieźć
