|
Miałem dużo cierpliwości i nadziei co do Probierza. Ale dosyć. Koleś rozpier***ił tą drużynę w proch. Miał tyle czasu. Nie musieliśmy mieć stylu, byle by były wyniki... Teraz nie widać niczego. Mam nadzieję, że w piątek poprowadzi ich już kto inny, bo jak nie to się skończy solidnym 5 do gały. Pozostaje się upić.
29 MAJA 2012 - MECZ UNIA - WISŁA - WBIJAĆ!!!
|