Wyświetl pojedynczy post
syryls
Senior Member
 
Od: 10.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2858
Stary 01.10.2012, 19:20
Zobaczymy co pan Probierz powie w wywiadzie... Że sędzia im pomógł, następne pieprzenie że znów zagraliśmy chu.jowo. Zamiast wydurniać się mógłby odejść i zostawić kontrakt, przynajmniej kasę by pobierał ale tego czegoś nie musielibyśmy oglądać.
Odpowiedz cytując