Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19398
Stary 01.10.2012, 16:53
Szpen napisał(a):Wyświetl post
czyli kolejny raz gadałeś, gadałeś aż się zesrałeś. Normalka.
Tego wiedzieć nie możesz, chyba że wnioskujesz z własnego doświadczenia .

Może coś w temacie Kopacz, albo innego reprezentanta Polaków, który przyklepał to z czym mamy dziś do czynienia. Za krótki jesteś żeby się odzywać, czy nie chcesz gadać żeby ... no wiesz co

ps. Klepnij na pw. gdzie podesłać pampersy.
Hej Nasz TS !!