Szpen napisał(a):

|
czyli kolejny raz gadałeś, gadałeś aż się zesrałeś. Normalka.
|
Tego wiedzieć nie możesz, chyba że wnioskujesz z własnego doświadczenia

.
Może coś w temacie Kopacz, albo innego reprezentanta Polaków, który przyklepał to z czym mamy dziś do czynienia. Za krótki jesteś żeby się odzywać, czy nie chcesz gadać żeby ... no wiesz co
ps. Klepnij na pw. gdzie podesłać pampersy.