Szpen napisał(a):

aaa nie skumałem. myśłałem że miałem czekać ze Stankiewicz pod TVP albo coś.
byłem, widziałem z bliska. trzeba było pomachać czapką to może byśmy pogadali ...a nie, sorry, Ciebie nie było ..
|
Nic dziwnego leming wielu spraw nie kuma. Skoro mnie nie było to uzmysłów sobie co będzie jak ja i mnie podobni w końcu będą. Choć mam wrażenie że choćby 20 000 000 Polaków poszło zademonstrować sprzeciw wobec nierządu cudaka. Ty i tak pozostaniesz zabetonowany.