Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19394
Stary 01.10.2012, 15:47
Szpen napisał(a):Wyświetl post
aaa nie skumałem. myśłałem że miałem czekać ze Stankiewicz pod TVP albo coś.

byłem, widziałem z bliska. trzeba było pomachać czapką to może byśmy pogadali ...a nie, sorry, Ciebie nie było ..
Nic dziwnego leming wielu spraw nie kuma. Skoro mnie nie było to uzmysłów sobie co będzie jak ja i mnie podobni w końcu będą. Choć mam wrażenie że choćby 20 000 000 Polaków poszło zademonstrować sprzeciw wobec nierządu cudaka. Ty i tak pozostaniesz zabetonowany.
Hej Nasz TS !!