|
ano o to, że reprezentanci Polski (byli) w meczach z drużyną klasy "gram tak, że widzowie po 10 minutach mają ochotę sobie wydrapać oczy" nie są w stanie wskazać faworyta
zblazowane pokraki zasługujące na kopa w du.pę aby czym prędzej pobiegło ścieżką wytyczoną przez Łobodzińskiego
|