FraMat napisał(a):

|
Przyznaję, że tym mnie rozwaliłeś. Wprawdzie i wujek Kazik też sobie z brakiem cementu nie poradzi, ale weźmie i połączy pinezkami
|
Wiesz FraMat problem z niektórymi interlokutorami jest jeden - oni zakładają, że fachowiec podjąłby pracę z tym materiałem co ma bez domagania się dostawy cementu czy piasku, natomiast niestety pseudofachowiec zacznie budować, a jak coś się nie skleja to zepnie pinezkami niczym wujek Kazik....