Wyświetl pojedynczy post
funkykoval
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2005
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2850
Stary 01.10.2012, 15:10
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Przyznaję, że tym mnie rozwaliłeś. Wprawdzie i wujek Kazik też sobie z brakiem cementu nie poradzi, ale weźmie i połączy pinezkami
Wiesz FraMat problem z niektórymi interlokutorami jest jeden - oni zakładają, że fachowiec podjąłby pracę z tym materiałem co ma bez domagania się dostawy cementu czy piasku, natomiast niestety pseudofachowiec zacznie budować, a jak coś się nie skleja to zepnie pinezkami niczym wujek Kazik....
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując