Wyświetl pojedynczy post
JEDREK76
konserwa
 
 
Od: 06.2004
Skąd: STRUSIA NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19393
Stary 01.10.2012, 14:57
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Haha to dobre jest - Was jest naprawdę kilku
Może myślał, że Drozd sam przyjedzie, a on z kolegami po mundurze będzie z pałą czekał.

Tyle pisze chłopiec, że trudno się dziwić jego dezorientacji.