Temat
:
Weźcie się do roboty
Wyświetl pojedynczy post
wajefel
Member
Od: 07.2010
Offline
#
1556
01.10.2012, 14:45
Podajcie jakieś ćwiczenia na barki dla początkującego.
wajefel
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wajefel
Znajdź inne posty napisane przez wajefel