Jaliens to prawdziwa klasa w porównaniu z Gargułą i Boguskim.
Wypowiedź Garguły sprzed meczu z Lechią
„Oglądałem mecze Lechii i uważam, że gra bardzo dobrze”
Do poziomu Garguły dziarsko dołączył Boguski i przed meczem z Piastem rzecze:
"Wydaje mi się, że ciężko teraz wskazać faworyta"
Rzeczywiście na tle Garguły i Boguskiego to Lechia i Piast są bardzo mocni, grają bardzo dobrze... a nawet wyśmienicie. Tak dobrze, że trudno wskazać faworyta w meczu z trzynastokrotnym mistrzem Polski (z tego osiem tytułów w ostatnich 12stu latach).
Noż kur.wa, jak nisko trzeba upaść żeby czytać takie wypowiedzi z ust polskich pokrak.