|
Dobrze, że dopisałeś w nawiasie, że stwarza zagrożenie "dla rywala" bo byłbym przekonany, że masz na myśli stawrzanie zagrożenia dla Wisły. Wszak z ofensywnych rajdów Jovaniovicia przez rok jego "gry" we Wiśle nie była zagrożona jeszcze żadna defensywa ale nadzieja umiera ostatnia, może dziś piłkarze Piasta to zagrożenie odczują. Choć mam wrażenie, że obecność Serba w składzie Wisły budzi taki sam poziom "stresu" wśród rywali jak obecność Burligi czy Boguskiego i generalnie rywale są miarę wyluzowani przez 90 minut ale - tak jak napisałem - może dziś się zdenerwują. Ja bym raczej stawiał, że będzie jak zwykle czyli prędzej zestresuje się Pareiko z winy Jovanovicia niż Trela dzięki Jovanoviciovi.
Ostatnio edytowane przez thechris : 01.10.2012 o godz. 11:56.
|