0 22 napisał(a):

Zwłaszcza Rapid Legii odjechał. Z innymi nie mieliśmy przyjemności 
P.S. 1,3,3,2,4,3,7,8,4,4 (ich miejsca w ostatnich 10 sezonach + 2 puchary i 2 superpuchary).
|
Oglądąłem te wasze dwa mecze z Rapidem. Rumuni mieli dużo pecha. Ale fakt. Pokonaliście ich.