Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
kreseq
Warszawiak
 
 
Od: 11.2003
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22387
Stary 01.10.2012, 10:30
Nie ma co sie dziwic. W innych krajach wydaje sie o wiele mniejsze pieniadze za podobnej jakosci graczy. Polska to jeden z niewielu krajow, w ktorych az tak sie przeplaca za miernych kopaczy. Do tego w wiekszosci brak szkolenia, trenerow moze z 2-3 na caly kraj itd.

W tym roku bedzie jeszcze gorzej, zobaczycie. Wyscig kalek jak nic.


Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
Odpowiedz cytując