|
Nie ma co sie dziwic. W innych krajach wydaje sie o wiele mniejsze pieniadze za podobnej jakosci graczy. Polska to jeden z niewielu krajow, w ktorych az tak sie przeplaca za miernych kopaczy. Do tego w wiekszosci brak szkolenia, trenerow moze z 2-3 na caly kraj itd.
W tym roku bedzie jeszcze gorzej, zobaczycie. Wyscig kalek jak nic.
Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
|