|
Ciekawe czy szpenia już zdemobilizowali, bo coś znacząco nieobecny. Skoro już POwskim kukłom nawet w radiu się język plącze to pewnie szpenio tym bardziej nie dostał wytycznych.
A jak się leming zapyta "co z tego" odpowiedź jest prosta. Przez dwa lata robiono się w ch... i będzie tak dalej to z tego.
|