hubert.fan napisał(a):

Arapaho- tylko trzeba szczerze przyznać, że Marsz 11.11 nie przyciągnie takich tłumów (200 tys. osób było spokojnie) jak Marsz "Obudź się Polsko" dlatego rekord według mnie padł wczoraj i długo nie zostanie pobty ...
Ale myślę, że na tegorocznym Marszu Niepodległości przyjdzie więcej ludzi niż rok temu co tak będzie cieszyć
|
Pisałem oczywiście w sensie rekord frekwencji na marszu niepodległości sprzed roku. Tych 150-200 tyś z soboty to długo sie nie pobije. Ale te 50-60 tyś myśle że lekko pęknie 11.11.