Temat
:
[6 kolejka] Piast Gliwice - Wisła Kraków, poniedziałek 1 października 2012, 18:30
Wyświetl pojedynczy post
jacekbum
Senior Member
Od: 06.2012
Offline
#
50
01.10.2012, 07:56
Wróciłbym do systemu 4-3-3
Chrapek na rozegranie Jaliens Wilk do rozbijania ataków Melikson Iliev do wspomagania Genkowa.
Pareiko Jovanovic Bunoza Głowacki Frederiksen Wilk Chrapek Jaliens Melikson Iliev Genkow
z ławki Szewczyk za zmęczonego Ilieva
jacekbum
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do jacekbum
Znajdź inne posty napisane przez jacekbum