Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2847
Stary 01.10.2012, 07:29
Widzę,że straty pkt Legii i Amiki wywołały duży wzrost optymizmu u niektórych... Ano zobaczymy wieczorem.ją tam na ten moment uważam,ze remis będzie ok..
Najwyżej kopacze miło mnie zaskoczą. a generalnie zapowiada się jeszcze ch.jowszy poziom albo jak kto woli bardziej interesujący sezon...no a potem będą puchary w których...
Ostatnio edytowane przez arti : 01.10.2012 o godz. 10:11.
Odpowiedz cytując