Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
0 22
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22386
Stary 30.09.2012, 23:01
bukaj22 napisał(a):Wyświetl post
Czołowe ekipy z tego Kraju dawno nam odjechały pod każdym względem i nie zanosi się , by nasze kluby miały zmniejszyć ten dystans w najbliższej przyszłości...
Zwłaszcza Rapid Legii odjechał. Z innymi nie mieliśmy przyjemności

P.S. 1,3,3,2,4,3,7,8,4,4 (ich miejsca w ostatnich 10 sezonach + 2 puchary i 2 superpuchary).
Habemus Dubletum

LEG14


White Star Awards w kategorii:

Innowierca roku 2009
Innowierca roku 2011

Odpowiedz cytując