bukaj22 napisał(a):

|
Czołowe ekipy z tego Kraju dawno nam odjechały pod każdym względem i nie zanosi się , by nasze kluby miały zmniejszyć ten dystans w najbliższej przyszłości...
|
Zwłaszcza Rapid Legii odjechał. Z innymi nie mieliśmy przyjemności
P.S. 1,3,3,2,4,3,7,8,4,4 (ich miejsca w ostatnich 10 sezonach + 2 puchary i 2 superpuchary).