Temat
:
Michał Probierz były trener Wisły Kraków - dyskusje na temat pracy trenera.
Wyświetl pojedynczy post
krzycho90tswns
Member
Od: 04.2012
Offline
#
2845
30.09.2012, 22:38
A jua mysle mimo wszystko ze moze uda sie odpalic jakie 4 0 a potem wymeczymy 0 -1 z legia i potem pojedziemy z wszystkimi po kolei oczywiscie to prosze traktowac w kategori pół zartem pół serio
krzycho90tswns
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do krzycho90tswns
Znajdź inne posty napisane przez krzycho90tswns