Wyświetl pojedynczy post
krzycho90tswns
Member
 
Od: 04.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2845
Stary 30.09.2012, 22:38
A jua mysle mimo wszystko ze moze uda sie odpalic jakie 4 0 a potem wymeczymy 0 -1 z legia i potem pojedziemy z wszystkimi po kolei oczywiscie to prosze traktowac w kategori pół zartem pół serio
Odpowiedz cytując