bukaj22 napisał(a):

|
Niestety w pełni zasłużona porażka i właściwie Lech nie zrobił niczego , by ten mecz wygrać z słabiutką Lechią.
|
dla kogo niestety , dla tego niestety
brawo Lechia!
w następnej kolejce czeka was powtórka z rozrywki gdyz do Poznania przyjedzie podrażniony porażką z Wisłą Piast
