Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22385
Stary 30.09.2012, 22:18
bukaj22 napisał(a):Wyświetl post
Niestety w pełni zasłużona porażka i właściwie Lech nie zrobił niczego , by ten mecz wygrać z słabiutką Lechią.
dla kogo niestety , dla tego niestety

brawo Lechia!

w następnej kolejce czeka was powtórka z rozrywki gdyz do Poznania przyjedzie podrażniony porażką z Wisłą Piast
Odpowiedz cytując