Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
bukaj22
Member
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22384
Stary 30.09.2012, 22:12
Tak jak się spodziewałem , ze po dobrym meczu z Pogonią Szczecin przyjdzie fatalny z Lechią. Niestety w pełni zasłużona porażka i właściwie Lech nie zrobił niczego , by ten mecz wygrać z słabiutką Lechią.

Jak widzę Vojo Ibuprofena { Ubiparipa} , to głowa mi pęka. Gość jest tak żałosny , ze nawet do okręgówki bym go nie wysłał. Zresztą cały zespół Lecha zagrał dziś poniżej krytyki i nie bardzo jest się nad czym rozwodzić...

A najśmieszniejsze jest , to że po tak beznadziejnym meczu mamy dwa punkty straty do litera... Ot taki urok tej naszej śmiesznej ligi.

Co do klubów Rumuńskich , to w pełni się zgadzam. Czołowe ekipy z tego Kraju dawno nam odjechały pod każdym względem i nie zanosi się , by nasze kluby miały zmniejszyć ten dystans w najbliższej przyszłości...
Odpowiedz cytując