Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
dulli78
Senior Member
 
 
Od: 06.2011
Skąd: z podziemia

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22383
Stary 30.09.2012, 21:14
Nie mogę wyjść z podziwu, że szwedzkie czy rumuńskie zespoły są nadal traktowane u nas jak jakieś ogóry z Tadżykistanu, i te komentarze o kompromitacji Śląska z jakimiś średniakami z Hanoweru...

Bobo Kaczmarek poszedł w końcu po rozum do głowy i zdecydował się na wystawienie od początku meczu 11 zawodników a nie 10 + Rasiaka. Kaniecki też wydaje się lepszym wyborem na bramce niż Buchalik. Dobra gra Machaja i Traore - no i to wystarczyło, żeby dołożyć majsterkowiczom. Brawo Lechia!
"Czuć się w klubie swoim, jak w domu ojczystym, oddychać pełną piersią, podkreślać na każdym kroku swój czysto-narodowy, a w czasach zaborczych także niepodległościowy charakter"




Odpowiedz cytując