Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
MichaelMyers
Senior Member
 
 
Od: 01.2012
Skąd: Kraków/Podgórze

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22382
Stary 30.09.2012, 20:02
felipe napisał(a):Wyświetl post
Zaraz i tak wyskoczy kilku wojowników głoszących teorię, że jest to potwierdzeniem coraz wyższego poziomu ligi...

Dla mnie kwintesencją marności (Ekstra)klasy jest fakt, że jutro na pudło może wskoczyć Piast. a lideruje Widzew, gdzie kopacze pewnie ze swoją srajtaśmą muszą przychodzic na trening.
Liga caly czas stoi na takim samym slabym poziomie, z ta istotna roznica, ze Wisla i Lech sa slabsze, sa w tej lidze zespoly, ktore potrafia pograc kombinacyjnie, ale jest problem z forsowaniem tempa, 15 minut dobrej gry i tyle samo przestoju, druzyny ktore chca grac w pucharach musza forsowac tempo caly mecz.Dlatego dokad tego nie bedzie, bedziemy zbierali pozniej wp od takich Szwedow nawet, bo oni nas fizycznie zniszcza.
Odpowiedz cytując