felipe napisał(a):

Zaraz i tak wyskoczy kilku wojowników głoszących teorię, że jest to potwierdzeniem coraz wyższego poziomu ligi...
Dla mnie kwintesencją marności (Ekstra)klasy jest fakt, że jutro na pudło może wskoczyć Piast. a lideruje Widzew, gdzie kopacze pewnie ze swoją srajtaśmą muszą przychodzic na trening.
|
Liga caly czas stoi na takim samym slabym poziomie, z ta istotna roznica, ze Wisla i Lech sa slabsze, sa w tej lidze zespoly, ktore potrafia pograc kombinacyjnie, ale jest problem z forsowaniem tempa, 15 minut dobrej gry i tyle samo przestoju, druzyny ktore chca grac w pucharach musza forsowac tempo caly mecz.Dlatego dokad tego nie bedzie, bedziemy zbierali pozniej wp od takich Szwedow nawet, bo oni nas fizycznie zniszcza.