0 22 napisał(a):

|
Wyglada na to, ze liga to znowu będzie wyścig garbatego z kulawym, a mistrz wygra ligę mając jakies 54 punkty i 7-8 porażek.
|
Zaraz i tak wyskoczy kilku wojowników głoszących teorię, że jest to potwierdzeniem coraz wyższego poziomu ligi...
Dla mnie kwintesencją marności (Ekstra)klasy jest fakt, że jutro na pudło może wskoczyć Piast. a lideruje Widzew, gdzie kopacze pewnie ze swoją srajtaśmą muszą przychodzic na trening.