Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
felipe
Senior Member
 
Od: 07.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22381
Stary 30.09.2012, 19:57
0 22 napisał(a):Wyświetl post
Wyglada na to, ze liga to znowu będzie wyścig garbatego z kulawym, a mistrz wygra ligę mając jakies 54 punkty i 7-8 porażek.
Zaraz i tak wyskoczy kilku wojowników głoszących teorię, że jest to potwierdzeniem coraz wyższego poziomu ligi...

Dla mnie kwintesencją marności (Ekstra)klasy jest fakt, że jutro na pudło może wskoczyć Piast. a lideruje Widzew, gdzie kopacze pewnie ze swoją srajtaśmą muszą przychodzic na trening.
Odpowiedz cytując