Karherop napisał(a):

to teraz wytłumacz mi jakim cudem grająca padkę z nami Lechia wygrała dzisiaj z Lechem ?
to jest piłka , wszystko jest możliwe
dziękuję , dobranoc
|
To proste. Lech próbował grać atak pozycyjny, czego jak każda Polska drużyna nie potrafi, a Lechia grała z kontry. Jeśli jutro Piast postanowi prowadzić grę, pewnie nie przegramy, jeśli odda nam inicjatywę i będzie czekał na nasze błędy, zobaczymy przerażające widowisko.