syryls napisał(a):

|
1 października gramy z Piastem a 5 z Legią, co za idiota układał terminarz...
|
Spoko loko, pół składu przejdzie obok meczu więc mogą zagrać po 24h na 100% świeżości kolejny mecz "na chodzonego". W sumie nie wiem po co jakieś zgrupowania i tego typu pierdoły? Ustawiliby się na trening z Bunozą i pochodzi sobie wszyscy razem po Bonarce a nie jakieś wyjazdy i zawracanie dupy bieganiem
