szprotson napisał(a):

W tym sezonie wysoko w tabeli moze byc "krakowski" Górnik. Nie dośc ze chłopy jeszce bez porażki, to na 6 spotkań mieli 4 wyjazdy i mają już za sobą mecze z Legią,Lechem, Jagą Widzewem i Śląskiem.
Najśmieszniejsze jest to ze oni dobrze ładnie a przede wszystkim z głową grają w piłke ;/
|
Majac w swiadomosci nasza gre oraz forme tych pseudozawodowcow, dodatkowo widzac jak gra Slask i Lechia to jestem za tym, zeby to wlasnie Gornik zdobyl mistrzostwo.