Jak przegramy z Piastem i Legią spadniemy na 13-14 miejsce. Jak wygramy te dwa mecze wskoczymy na miejsce nawet 3-4 co przy tej grze brzmi jak jakiś żart. To obrazuje jak wyrównana jest liga i to, że każdy może wygrać z każdym. Ale kluczowy jest styl. Pod tym względem Wisła jest obecnie na dnie ligi. Brak charakteru, brak chęci, motywacji, wszechogarniający minimalizm. Nikt nie gra tak źle w lidze w stosunku do tego jaki posiada potencjał. Póki co punkty Wisła zdobywa bardziej fartem niż na nie zasługuje a fart się kończy prędzej czy później.
JOSE 841 napisał(a):

|
w 75 min Wisła pójdzie za ciosem a Legia będzie zepchnięta do obrony która popełni błąd akcja w wykonaniu Meleksa z Wilkiem
|
Jakim cudem Wisła ma na Łazienkowskiej zepchnąć Legię do obrony skoro ostatnim ligowym rywalem, który udało się Wiśle zepchnąć do obrony była LechoAmica jakiś rok temu? Ostatnio wszystkie drużyny zamykają w polu karnym Wisłę (wliczając to I-ligową Wartę) która wybija piłki na oślep...