Wyświetl pojedynczy post
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2839
Stary 30.09.2012, 19:01
Jak przegramy z Piastem i Legią spadniemy na 13-14 miejsce. Jak wygramy te dwa mecze wskoczymy na miejsce nawet 3-4 co przy tej grze brzmi jak jakiś żart. To obrazuje jak wyrównana jest liga i to, że każdy może wygrać z każdym. Ale kluczowy jest styl. Pod tym względem Wisła jest obecnie na dnie ligi. Brak charakteru, brak chęci, motywacji, wszechogarniający minimalizm. Nikt nie gra tak źle w lidze w stosunku do tego jaki posiada potencjał. Póki co punkty Wisła zdobywa bardziej fartem niż na nie zasługuje a fart się kończy prędzej czy później.

JOSE 841 napisał(a):Wyświetl post
w 75 min Wisła pójdzie za ciosem a Legia będzie zepchnięta do obrony która popełni błąd akcja w wykonaniu Meleksa z Wilkiem
Jakim cudem Wisła ma na Łazienkowskiej zepchnąć Legię do obrony skoro ostatnim ligowym rywalem, który udało się Wiśle zepchnąć do obrony była LechoAmica jakiś rok temu? Ostatnio wszystkie drużyny zamykają w polu karnym Wisłę (wliczając to I-ligową Wartę) która wybija piłki na oślep...
Ostatnio edytowane przez thechris : 30.09.2012 o godz. 19:44.
Odpowiedz cytując