właśnie awansowałem z 3 do 2ligi Rangersami bilans podobny do Realu 1 remis 1 porażka reszta zwycięstwa .Teraz tylko połowa składu mi się sypie czyli wraca z wypożyczeń Arismendi do Stoke ,Zyro do Legii,Czekaj do Wisły,Salomon do Brescii,Petrucci do ManU.Teraz szukam zawodników którzy mogą ich zastąpić kogo polecacie

?