Wyświetl pojedynczy post
JOSE 841
Senior Member
 
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6324
Stary 30.09.2012, 18:10
właśnie awansowałem z 3 do 2ligi Rangersami bilans podobny do Realu 1 remis 1 porażka reszta zwycięstwa .Teraz tylko połowa składu mi się sypie czyli wraca z wypożyczeń Arismendi do Stoke ,Zyro do Legii,Czekaj do Wisły,Salomon do Brescii,Petrucci do ManU.Teraz szukam zawodników którzy mogą ich zastąpić kogo polecacie?
Odpowiedz cytując