Wyświetl pojedynczy post
Grantar
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40
Stary 30.09.2012, 15:31
ślimak napisał(a):Wyświetl post
Jeśli nie wygramy z Piastem, to za tydzień możemy być już bardzo blisko strefy spadkowej.
A jeśli wygramy mamy 3 pkt straty do lidera .....
O ile pamiętam niedawno pokonaliśmy Piasta 3-1 ..
Co się wielkiego zmieniło że teraz mamy na błagać o remis ?
Ostatnio edytowane przez Grantar : 30.09.2012 o godz. 18:41.
"W życiu trzeba mieć pasję.... u mnie trafiło na piłkę " - Grantar kibic piknikowy.
Odpowiedz cytując