ślimak napisał(a):

|
Jeśli nie wygramy z Piastem, to za tydzień możemy być już bardzo blisko strefy spadkowej.
|
A jeśli wygramy mamy 3 pkt straty do lidera .....
O ile pamiętam niedawno pokonaliśmy Piasta 3-1 ..
Co się wielkiego zmieniło że teraz mamy na błagać o remis

?