Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39
Stary 30.09.2012, 15:15
Bez jaj,to piłkarz zawodowy dwóch meczów w tygodniu nie zagra ?
Zajebany będzie po poniedziałku aż do piątku ?

Dobrze,że obejdzie się bez popisów gumojada i Ivicy kiwającego sie 5 minut ze sobą. Liczę na Chrapka i Szewczyka że tą wiare pociagną i jakieś punkty szczęśliwie zdobędziemy.
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując