Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 30.09.2012, 14:49
Zwierze napisał(a):Wyświetl post
skandal...
życie jest brutalne , jeszcze o tym nie wiecie ?

a niech grają , jakby mieli 1 dzień przerwy to by można się burzyć , ale 4 ? pfff , piłkarz potrzebuje na regeneracje po meczu od 1-2 dni , więc na piątek będa gotowi
Odpowiedz cytując