Wyświetl pojedynczy post
muerte
Senior Member
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37
Stary 30.09.2012, 14:42
Nie widzę nic w tym złego. Nie gramy w europejskich pucharach, mamy 15 meczów w rundzie jesiennej plus te kilka w pucharze Polski, jeżeli 4 dni przerwy to skandal to ja nie mam pytań.
Odpowiedz cytując