Wyświetl pojedynczy post
tommiyacht
Senior Member
 
 
Od: 09.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33
Stary 30.09.2012, 10:54
Stawiam wymęczone 0-0 lub skromną wygraną Piasta. Natomiast w ciemno i buka mozna stawiac że nie stzrelimy wiecej niz 1 gola. Wszak srednia musi byc zachowana
Odpowiedz cytując