|
Prawda jest jedna , Probierz wygrywajc odpowiednio z Piastem i Legią , bez względu na styl , już odwróci tendencje na forum co do jego osoby o 180 stopni.
mnie wypowiedzi Probeirza nie mierdzą , musi o czymś mówić , dla mnie facet przynajmniej sprawa wrażenie inteligentnego i rozgarniętego , czego np nie można powiedziec o naszym domniemanym nowym-starym trenerze Smudzie
jeśli tylko nie powie ' że przegrana z Cracovią to tylko kolejny przegrany mecz " jak mówił Maaskant to moze sobie tworzyc niestworzone opowieści na konferencjach -- z tego i tak nie będzie rozliczany,
|