Wyświetl pojedynczy post
heoij
Senior Member
 
Od: 12.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19376
Stary 30.09.2012, 10:04
Arapaho- tylko trzeba szczerze przyznać, że Marsz 11.11 nie przyciągnie takich tłumów (200 tys. osób było spokojnie) jak Marsz "Obudź się Polsko" dlatego rekord według mnie padł wczoraj i długo nie zostanie pobty ...

Ale myślę, że na tegorocznym Marszu Niepodległości przyjdzie więcej ludzi niż rok temu co tak będzie cieszyć
Ostatnio edytowane przez heoij : 30.09.2012 o godz. 10:18.