Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
killzone
Senior Member
 
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22369
Stary 30.09.2012, 09:30
Eternit napisał(a):Wyświetl post
Bardziej wam cisnęli podczas waszej nieobecności na trybunach, niż jak tam jeździliście.
Wtedy sie pewnie bali

E: Pozatym z kim sie zadajesz takim sie stajesz. Mimo ze zgoda dawno zerwana "ho ho" temu, to symptom kibiców wiernych wronieckiej fabryce AGD wciaz widoczny.
Odpowiedz cytując