Eternit napisał(a):

Bardziej wam cisnęli podczas waszej nieobecności na trybunach, niż jak tam jeździliście.
|
Wtedy sie pewnie bali
E: Pozatym z kim sie zadajesz takim sie stajesz. Mimo ze zgoda dawno zerwana "ho ho" temu, to symptom kibiców wiernych wronieckiej fabryce AGD wciaz widoczny.
