Ale nie ma już się czym martwić, ani zastanawiać nad zmianą trenera !!
Nasz "Pep" genialnie zdiagnozował wszystkie bolączki Wisły - przed nami już tylko różowe dni

Swoją drogą, diagnoza błyskawiczna i odkrywcza.
Pierw myślałem, że Probierz za Moskala to zmiana bez sensu. Później, że głupia zmiana na trochę gorsze. Teraz zaczynam być przerażony - wiem, że Kaziu nie ma osiągnięć, praktyki itp natomiast zastąpienie go Probierzem wygląda na sabotaż, pewnie bardziej z głupoty wynikający niż chęci zaszkodzenia Wiśle, ale jednak.