Wyświetl pojedynczy post
jerry.lii.lewis
Senior Member
 
 
Od: 03.2008
Skąd: u mnie tyle cierpliwości??

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2830
Stary 30.09.2012, 09:12
Ale nie ma już się czym martwić, ani zastanawiać nad zmianą trenera !!
Nasz "Pep" genialnie zdiagnozował wszystkie bolączki Wisły - przed nami już tylko różowe dni
Swoją drogą, diagnoza błyskawiczna i odkrywcza.
Pierw myślałem, że Probierz za Moskala to zmiana bez sensu. Później, że głupia zmiana na trochę gorsze. Teraz zaczynam być przerażony - wiem, że Kaziu nie ma osiągnięć, praktyki itp natomiast zastąpienie go Probierzem wygląda na sabotaż, pewnie bardziej z głupoty wynikający niż chęci zaszkodzenia Wiśle, ale jednak.
Odpowiedz cytując