!!IRIVER!! napisał(a):

Co więcej, jest ogromna szansa zdobywając 3 pkt, aby bardzo wyraźnie odskoczyć od strefy spadkowej, co w perspektywie meczów z Legią, Lechem czy Widzewem daje nadzieje na spokojny ligowy byt, a może i nawet walkę o miejsca 5-8
|
parodią jest to że po 5 kolejce byliśmy na 9 miejscu , a teoretycznie po 7 możemy być na 1 .
fakt że nie zagramy w Warszawie jako faworyt może nam tylko pomóc , ale najpierw trzeba wyszarać 3 punkty w Gliwicach