Nie wiedziałem w którym temacie napisać więc uderzam z gorącą prośbą tutaj:
Kto ma fejsa i 5 sekund żeby pomóc?
https://www.facebook.com/pages/Ultras/387641861303859
jak się uda zebrać trochę ludzi to będą zapisy i konkursy na konkretne wzory odzieży szali i smyczek odbiegające znacznie poziomem od wielu gniotów i oklepanych wzorów serwowanych w necie
