|
mnie w.....a to, że nie można bć grającm trenerem, jak to było w 11 oraz 12. W ogóle tworzenie teraz WG to jakaś kpina. Albo WG na online (gdzie na starcie już masz 74), albo WG w karierze, gdzie na dzień dobr idziesz na wypożyczenie. Może bło b to ok, ale, zazwczaj trafiasz do jakiegoś teamu z dup. Nie masz wpłwu na taktykę, więc mecz (np. ja gram jako pomocnik na klasie światowej) wgląda tak: gra 1 napastnikiem. 6 obrońców konsoli, a t sam z napadziorem... i graj tu... :/
Ostatnio edytowane przez DevilMayCry : 29.09.2012 o godz. 23:17.
"... sposób na życie miał chłopak bardzo prosty, regularnie palił za sobą wszystkie mosty, łączące jego życie z naszym światem, więc nie próbujcie twierdzić, że był wariatem... Bo był ....a normalny!!!..."
|