Wyświetl pojedynczy post
Lysy
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7892
Stary 29.09.2012, 22:22
FraMat napisał(a):Wyświetl post
a:
musimy przeprosić naszych kibców?
A może w Arabii Saudyjskiej będzie miał na tyle komfort pracy, że w końcu nie będą mu zabierać kluczowych zawodników po jednym udanym sezonie ?
Odpowiedz cytując