Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22364
Stary 29.09.2012, 21:49
rafkur napisał(a):Wyświetl post
Ręce opadają chociaż w sumie wypadałoby się cieszyć. Po tej kolejce teoretycznie możemy mieć 3 pkt straty do lidera mimo, że gramy jak drużyna ligi podwórkowej. Przecież to jest jakiś kabaret. Jak nisko upadła polska piłka.
Co więcej, jest ogromna szansa zdobywając 3 pkt, aby bardzo wyraźnie odskoczyć od strefy spadkowej, co w perspektywie meczów z Legią, Lechem czy Widzewem daje nadzieje na spokojny ligowy byt, a może i nawet walkę o miejsca 5-8
Odpowiedz cytując