Lukasz napisał(a):

No coś jest na rzeczy. Na sluchaweczkach 'leci' mi 'Michał Probierz przed meczem z Piastem' i.. nie mogąc przebrnąć przez myśli trenera, w międzyczasie, na szybko, przeczytałem post Jose. Dysonans miażdży.
Z drugiej strony zastanawiam się po co nam Dyzma - przecież Faster wypowiedziami, a pewnie i tokiem myślenia, jest blisko ex selekcjonera. Nie wiem gdzie jeden i drugi zdanie kończy, gdzie nowe zaczyna, mam problem z namierzeniem orzeczenia (podmiot przeważnie jest).
Wy też macie problemy ze zrozumieniem Michała czy tylko ja mam taki lewy odbiór?
|
Jak dla mnie to zwykle szkoda tego słuchać/czytać, nawet jak powie coś co ma sens to potem jest mecz i ta sama bylejakość. Szkoda czasu i uwagi.
@Dariook
Każdy (kto potrzebuje pracy/pieniędzy/nie szanuje się itp. itd.) Ci (czy raczej Cupiałowi) to "zagwarantuje"...

Ale niestety cuda mają swoje szczegóły...