|
Powiem Wam szczerzę, że jestem w szoku...
Dzis w związku z tym, że miałem trochę nauki, to włączyłem sobie tvn24 do wypełniania ćwiczeń, z trochę szyderczym nastawieniem, w jaki sposób to wszystko przedstawią i w zasadzie, nie mam się do czego przyczepić...Oprócz tego w głównych faktach w miare sensownie wszystko przedstawione, chociaz jedna szpileczka była, z kolei to co się działo w TVP było ....a obrzydliwe.
Ostatnio edytowane przez Pablo84 : 29.09.2012 o godz. 19:07.
|